aj aj kapten Motionsklass Herrar

Se aktuell tabell, statistik

Grupp 13 grundspel

Tid Bana Lag Lag Resultat
20/7 11:00 8 aj aj kapten IFK Daddys 9 - 6
20/7 12:30 13 Kapellgatans aj aj kapten 6 - 7
20/7 14:15 13 aj aj kapten Lasses Grotta 3 - 12
20/7 16:00 9 aj aj kapten Hjärnsläpp 10 - 12

B-Slutspel Visa hela klassens slutspel »

Tid Bana Match Lag Lag Resultat
20/7 17:00 1 B 16delsfinal 1 BK Verkö Spångebob 0 - 5
20/7 17:00 2 B 16delsfinal 2 Die Däämerer Bowrland Boys 10 - 9
20/7 17:00 3 B 16delsfinal 3 TRÅNKAN TIGERS scans hjältar 8 - 9
20/7 17:00 4 B 16delsfinal 4 OGGE TAR ÖVER! SureBacon 4 - 11
20/7 17:00 5 B 16delsfinal 5 Banana found guilty G.R.I.S. Kastarna 8 - 4
20/7 17:00 6 B 16delsfinal 6 Vad Är Handboll Rälia Pubertetsungar 13 - 2
20/7 17:00 7 B 16delsfinal 7 EMBA Kapellgatans 9 - 8
20/7 17:00 8 B 16delsfinal 8 Sjömaskiner Sthlm aj aj kapten 9 - 11
20/7 17:00 9 B 16delsfinal 9 BK Skansen JBOL Handboll 14 - 8
20/7 17:00 10 B 16delsfinal 10 Beach Boys Blandsaft 9 - 10
20/7 17:00 11 B 16delsfinal 11 Södra Kurvan Route66 4 - 7
20/7 17:00 12 B 16delsfinal 12 Åhus Handboll Lundaspexarna 9 - 10
20/7 17:15 10 B 16delsfinal 13 Lågan Flames Maneaters 2 13 - 5
20/7 17:15 11 B 16delsfinal 14 Markaryd HK Old Star BK Ore 12 - 10
20/7 17:15 12 B 16delsfinal 15 Magnum P.I. Ballerinorna 12 - 5
20/7 17:15 13 B 16delsfinal 16 The Tripodz Leffes Pågar 8 - 9
20/7 18:30 6 B Åttondelsfinal 1 Spångebob Leffes Pågar 7 - 8
20/7 18:30 7 B Åttondelsfinal 2 Die Däämerer Magnum P.I. 12 - 7
20/7 18:30 8 B Åttondelsfinal 3 scans hjältar Markaryd HK Old Star 11 - 7
20/7 18:30 9 B Åttondelsfinal 4 SureBacon Lågan Flames 13 - 7
20/7 18:30 10 B Åttondelsfinal 5 Banana found guilty Lundaspexarna 4 - 8
20/7 18:30 11 B Åttondelsfinal 6 Vad Är Handboll Route66 9 - 10
20/7 18:30 12 B Åttondelsfinal 7 EMBA Blandsaft 13 - 8
20/7 18:30 13 B Åttondelsfinal 8 aj aj kapten BK Skansen 9 - 16
20/7 20:15 7 B Kvartsfinal 1 Leffes Pågar BK Skansen 7 - 13
20/7 20:15 8 B Kvartsfinal 2 Die Däämerer EMBA 10 - 9
20/7 20:15 9 B Kvartsfinal 3 scans hjältar Route66 7 - 8
20/7 20:15 10 B Kvartsfinal 4 SureBacon Lundaspexarna 9 - 12
20/7 21:00 3 B Semifinal 1 BK Skansen Lundaspexarna 13 - 15
20/7 21:00 4 B Semifinal 2 Die Däämerer Route66 11 - 8
20/7 22:15 1 B Final Lundaspexarna Die Däämerer 3 - 10

Klasser

Tidigare resultat