261 Ankaret 1 Flickor 96-97 A

Se aktuell tabell, statistik

Grupp 8 grundspel

Tid Bana Lag Lag Resultat
17/7 13:00 17 261 Ankaret 1 IFK Nyköping 5 - 5
17/7 15:00 17 IFK Tumba Sthlm 261 Ankaret 1 5 - 1
17/7 16:30 7 261 Ankaret 1 IK Sävehof Partille 6 - 5
17/7 18:30 16 Karlshamns HF 261 Ankaret 1 2 - 10
17/7 19:45 12 261 Ankaret 1 Lödde Vikings HK 2 7 - 8
18/7 09:00 5 Skogås HK Sthlm 261 Ankaret 1 7 - 3
18/7 10:45 7 261 Ankaret 1 Ystads IF HF 3 - 8
18/7 12:30 8 Vakant 7 261 Ankaret 1 0 - 5
18/7 14:30 1 261 Ankaret 1 Vakant 10 5 - 0

B-Slutspel Visa hela klassens slutspel »

Tid Bana Match Lag Lag Resultat
18/7 17:30 1 B 16delsfinal 1 IK Pandora Ystad Tillberga IK Västerås 8 - 2
18/7 17:30 2 B 16delsfinal 2 Vinslövs HK 1 Halmstad Handboll 6 - 4
18/7 17:30 3 B 16delsfinal 3 Västerås Irsta HF HK Aranäs Kungsbacka 2 7 - 2
18/7 17:30 4 B 16delsfinal 4 Karlskrona Handboll KFUM Lundagård 4 - 11
18/7 17:30 5 B 16delsfinal 5 Lödde Vikings HK 1 HK Ceres Norrtälje 2 9 - 5
18/7 17:30 6 B 16delsfinal 6 Gustavsbergs IF Sthlm 1 Vinslövs HK 2 6 - 7
18/7 17:30 7 B 16delsfinal 7 Eslövs IK 3 HK Varberg 10 - 11
18/7 17:30 8 B 16delsfinal 8 Växjö HF 1 261 Ankaret 2 5 - 8
18/7 17:30 9 B 16delsfinal 9 Tyresö HB Stockholm 2 H 65 Höör 2 3 - 7
18/7 17:30 10 B 16delsfinal 10 Näsby IF Kstad 2 Vadstena HF 10 - 8
18/7 17:30 11 B 16delsfinal 11 Haninge HK Stockholm Gustavsbergs IF Sthlm 2 3 - 6
18/7 17:30 12 B 16delsfinal 12 Mönsterås HK Växjö HF 2 2 - 7
18/7 17:30 13 B 16delsfinal 13 Uppsala HK 1 IFK Nyköping 13 - 7
18/7 17:30 15 B 16delsfinal 15 H 65 Höör 1 261 Ankaret 1 8 - 7
18/7 17:30 16 B 16delsfinal 16 Näsby IF Kstad 1 Lödde Vikings HK 2 4 - 7
18/7 17:30 17 B 16delsfinal 14 IK Lågan Hörby 1 Karlshamns HF 13 - 8
18/7 18:30 1 B Åttondelsfinal 1 IK Pandora Ystad Vinslövs HK 2 3 - 5
18/7 18:30 2 B Åttondelsfinal 2 Vinslövs HK 1 Lödde Vikings HK 1 5 - 9
18/7 18:30 3 B Åttondelsfinal 3 Västerås Irsta HF 261 Ankaret 2 6 - 8
18/7 18:30 4 B Åttondelsfinal 4 KFUM Lundagård HK Varberg 8 - 10
18/7 18:30 5 B Åttondelsfinal 5 H 65 Höör 2 IK Lågan Hörby 1 8 - 11
18/7 18:30 6 B Åttondelsfinal 6 Näsby IF Kstad 2 Uppsala HK 1 12 - 9
18/7 18:30 7 B Åttondelsfinal 7 Gustavsbergs IF Sthlm 2 Lödde Vikings HK 2 3 - 10
18/7 18:30 8 B Åttondelsfinal 8 Växjö HF 2 H 65 Höör 1 3 - 5
18/7 19:30 1 B Kvartsfinal 1 Vinslövs HK 2 Näsby IF Kstad 2 10 - 7
18/7 19:30 2 B Kvartsfinal 2 Lödde Vikings HK 1 IK Lågan Hörby 1 7 - 4
18/7 19:30 3 B Kvartsfinal 3 261 Ankaret 2 H 65 Höör 1 11 - 6
18/7 19:30 4 B Kvartsfinal 4 HK Varberg Lödde Vikings HK 2 7 - 6
18/7 20:45 3 B Semifinal 1 Vinslövs HK 2 261 Ankaret 2 3 - 10
18/7 20:45 4 B Semifinal 2 Lödde Vikings HK 1 HK Varberg 9 - 3
18/7 22:00 1 B Final 261 Ankaret 2 Lödde Vikings HK 1 10 - 7

Klasser

Tidigare resultat