Akuse me Motionsklass Herrar

Se aktuell tabell, statistik

Grupp 8 grundspel

Tid Bana Lag Lag Resultat
20/7 10:45 6 Akuse me Magnum P.I. 12 - 12
20/7 12:30 2 Rapparna från tbg Akuse me 1 - 13
20/7 14:15 3 Akuse me The Tripodz 15 - 10
20/7 15:45 11 Akuse me Klågerup HC 11 - 9

A-Slutspel Visa hela klassens slutspel »

Tid Bana Match Lag Lag Resultat
20/7 17:15 2 A 16delsfinal 1 Bånken IFK Tylö 8 - 13
20/7 17:15 3 A 16delsfinal 2 Hälsostudion Extra Mjällby 8 - 14
20/7 17:15 4 A 16delsfinal 3 IFK Ledarna Acne IF 10 - 11
20/7 17:15 5 A 16delsfinal 4 Redbeefs Elmontage I Eslöv 8 - 10
20/7 17:15 6 A 16delsfinal 5 HAK Svärmorsdrömmarna 14 - 8
20/7 17:15 7 A 16delsfinal 6 Antonskolan AB BILTEMA Kristianstad 9 - 8
20/7 17:15 8 A 16delsfinal 7 Lannaborna Hjärnsläpp 8 - 10
20/7 17:15 9 A 16delsfinal 8 OnaOnaOna Lasses Grotta 9 - 10
20/7 17:30 2 A 16delsfinal 9 Mmm Tacos Utvecklingsklassen 7 - 8
20/7 17:30 3 A 16delsfinal 10 Los Pollos Hermanos Ingen bråms 5 - 10
20/7 17:30 4 A 16delsfinal 11 Los Bomberos Helsingkrona HB 12 - 6
20/7 17:30 5 A 16delsfinal 12 Team Dahlbergs V75 5 - 10
20/7 17:30 6 A 16delsfinal 13 Svetten Rinner Veni Vidi Vici 13 - 11
20/7 17:30 7 A 16delsfinal 14 Genföreningen H43 Kristianstad MUF 9 - 6
20/7 17:30 8 A 16delsfinal 15 Akuse me Du och Jag 9 - 12
20/7 17:30 9 A 16delsfinal 16 Klågerup HC Lost Boys 5 - 10
20/7 19:45 5 A Åttondelsfinal 1 IFK Tylö Lost Boys 10 - 8
20/7 19:45 6 A Åttondelsfinal 2 Extra Mjällby Du och Jag 10 - 9
20/7 19:45 7 A Åttondelsfinal 3 Acne IF Genföreningen H43 10 - 13
20/7 19:45 8 A Åttondelsfinal 4 Elmontage I Eslöv Svetten Rinner 9 - 14
20/7 19:45 9 A Åttondelsfinal 5 HAK V75 11 - 9
20/7 19:45 10 A Åttondelsfinal 6 Antonskolan AB Los Bomberos 13 - 12
20/7 19:45 11 A Åttondelsfinal 7 Hjärnsläpp Ingen bråms 9 - 19
20/7 19:45 12 A Åttondelsfinal 8 Lasses Grotta Utvecklingsklassen 7 - 9
20/7 20:30 3 A Kvartsfinal 1 IFK Tylö Utvecklingsklassen 11 - 10
20/7 20:30 4 A Kvartsfinal 2 Extra Mjällby Ingen bråms 10 - 14
20/7 20:30 5 A Kvartsfinal 3 Genföreningen H43 Antonskolan AB 10 - 8
20/7 20:30 6 A Kvartsfinal 4 Svetten Rinner HAK 17 - 11
20/7 21:15 3 A Semifinal 1 IFK Tylö Svetten Rinner 8 - 10
20/7 21:15 4 A Semifinal 2 Ingen bråms Genföreningen H43 11 - 14
20/7 22:45 1 A Final Svetten Rinner Genföreningen H43 11 - 12

Klasser

Tidigare resultat