QR

Alingsås HK 1 Pojkar 2004 D1

Se aktuell tabell, statistik

Grupp 2 grundspel

Tid Bana Lag Lag Resultat
10/7 12:15 8 Alingsås HK 1 H43 Lund 1 2 - 3
10/7 14:00 6 IF Guif Eskilstuna Alingsås HK 1 7 - 9
10/7 15:30 12 Alingsås HK 1 LVHK Lödde 2 10 - 6
10/7 17:30 9 Tollarps IF Alingsås HK 1 4 - 13
10/7 19:15 9 Alingsås HK 1 Uppsala HK 12 - 9
11/7 09:45 2 Vakant Alingsås HK 1 0 - 5
11/7 11:15 7 Alingsås HK 1 Växjö HF 9 - 3
11/7 13:00 5 Ystads IF HF 2 Alingsås HK 1 11 - 8
11/7 14:45 4 Alingsås HK 1 Halmstad Handboll 7 7 - 4

A-Slutspel Visa hela klassens slutspel »

Tid Bana Match Lag Lag Resultat
11/7 17:30 1 A 16delsfinal 1 HK Silwing/Troja Sthlm Kävlinge HK 12 - 5
11/7 17:30 2 A 16delsfinal 2 Alingsås HK 2 IF Guif Eskilstuna 8 - 5
11/7 17:30 3 A 16delsfinal 3 Karlskrona Handboll 1 H43 Lund 1 8 - 12
11/7 17:30 4 A 16delsfinal 4 Åhus Handboll 3 Alingsås HK 1 11 - 7
11/7 17:30 5 A 16delsfinal 5 IFK Kristianstad 2 Ystads IF HF 2 5 - 6
11/7 17:30 6 A 16delsfinal 6 Vinslövs HK Uppsala HK 6 - 10
11/7 17:30 7 A 16delsfinal 7 IK Lågan Hörby IFK Kristianstad 1 10 - 8
11/7 17:30 8 A 16delsfinal 8 H43 Lund 3 Åhus Handboll 2 11 - 6
11/7 17:45 1 A 16delsfinal 9 Åhus Handboll 1 HK Eskil Eskilstuna 6 - 13
11/7 17:45 2 A 16delsfinal 10 Kärra HF Göteborg HK Hök Laholm 10 - 6
11/7 17:45 3 A 16delsfinal 11 IFK Kristianstad 3 Alingsås HK 4 8 - 7
11/7 17:45 4 A 16delsfinal 12 H43 Lund 2 Ystads IF HF 1 18 - 12
11/7 17:45 5 A 16delsfinal 13 Eslövs HF 3 IK Sund Helsingborg 11 - 9
11/7 17:45 6 A 16delsfinal 14 Ystads IF HF 3 H43 Lund 4 7 - 8
11/7 17:45 7 A 16delsfinal 15 IFK Kristianstad 4 Halmstad Handboll 4 7 - 8
11/7 17:45 8 A 16delsfinal 16 Alingsås HK 3 Tomelilla IF 1 8 - 6
11/7 19:00 1 A Åttondelsfinal 1 HK Silwing/Troja Sthlm Kärra HF Göteborg 13 - 9
11/7 19:00 2 A Åttondelsfinal 2 Alingsås HK 2 HK Eskil Eskilstuna 9 - 10
11/7 19:00 3 A Åttondelsfinal 3 H43 Lund 1 H43 Lund 2 11 - 9
11/7 19:00 4 A Åttondelsfinal 4 Åhus Handboll 3 IFK Kristianstad 3 11 - 9
11/7 19:00 5 A Åttondelsfinal 5 Ystads IF HF 2 Halmstad Handboll 4 3 - 5
11/7 19:00 6 A Åttondelsfinal 6 H43 Lund 3 Eslövs HF 3 8 - 6
11/7 19:00 7 A Åttondelsfinal 7 IK Lågan Hörby Alingsås HK 3 13 - 9
11/7 19:00 8 A Åttondelsfinal 8 Uppsala HK H43 Lund 4 8 - 7
11/7 20:15 1 A Kvartsfinal 1 HK Silwing/Troja Sthlm H43 Lund 3 10 - 9
11/7 20:15 2 A Kvartsfinal 2 HK Eskil Eskilstuna Halmstad Handboll 4 8 - 5
11/7 20:15 3 A Kvartsfinal 3 H43 Lund 1 Uppsala HK 8 - 11
11/7 20:15 4 A Kvartsfinal 4 Åhus Handboll 3 IK Lågan Hörby 12 - 15
11/7 21:00 1 A Semifinal 1 HK Silwing/Troja Sthlm IK Lågan Hörby 11 - 8
11/7 21:15 1 A Semifinal 2 HK Eskil Eskilstuna Uppsala HK 9 - 4
11/7 22:15 1 A Final HK Silwing/Troja Sthlm HK Eskil Eskilstuna 13 - 8

Klasser

Tidigare resultat