QR

Akuse me Motionsklass Herrar

Se aktuell tabell, statistik

Grupp 10 grundspel

Tid Bana Lag Lag Resultat
18/7 09:30 1 IQ punkt Akuse me 3 - 16
18/7 10:15 8 Akuse me Älmhult Oldboys 9 - 8
18/7 11:45 9 Akuse me Hot shots 14 - 3
18/7 14:30 8 Markaryd HK Old Star Akuse me 6 - 9

A-Slutspel Visa hela klassens slutspel »

Tid Bana Match Lag Lag Resultat
18/7 16:15 2 A 16delsfinal 1 Britt-Marie BB Ett Blandat Lag 12 - 8
18/7 16:15 3 A 16delsfinal 2 Åhus-gubbarna IFK Tylö 5 - 14
18/7 16:15 4 A 16delsfinal 3 Bana 3 Superman 14 - 7
18/7 16:15 5 A 16delsfinal 4 Hjärnsläpp Los Pollos Hermanos 7 - 12
18/7 16:15 6 A 16delsfinal 5 Julle tappade tvålen Lokomotiv Gunnesbo 18 - 13
18/7 16:15 7 A 16delsfinal 6 Bowrland Boys Svetten Rinner 7 - 9
18/7 16:15 8 A 16delsfinal 7 Team Vittorio Mmm Tacos 9 - 12
18/7 16:15 9 A 16delsfinal 8 Kjelles Boys Kristianstad MUF 6 - 12
18/7 16:30 2 A 16delsfinal 9 Utvecklingsklassen RYANFÖRARE 11 - 5
18/7 16:30 3 A 16delsfinal 10 Extra Mjällby Lågan Flames 10 - 9
18/7 16:30 4 A 16delsfinal 11 PP pilsnerpojkarna Balkan Boys 10 - 6
18/7 16:30 5 A 16delsfinal 12 Route66 SE UPP 8 - 9
18/7 16:30 6 A 16delsfinal 13 Team Tylösand Markaryd HK Old Star 10 - 5
18/7 16:30 7 A 16delsfinal 14 OnaOnaOna Akuse me 10 - 9
18/7 16:30 8 A 16delsfinal 15 HAK Klitor IS 13 - 4
18/7 16:30 9 A 16delsfinal 16 Bånken Genföreningen H43 10 - 9
18/7 17:30 2 A Åttondelsfinal 1 Britt-Marie BB Bånken 9 - 10
18/7 17:30 3 A Åttondelsfinal 2 IFK Tylö HAK 10 - 3
18/7 17:30 4 A Åttondelsfinal 3 Bana 3 OnaOnaOna 11 - 8
18/7 17:30 5 A Åttondelsfinal 4 Los Pollos Hermanos Team Tylösand 10 - 7
18/7 17:30 6 A Åttondelsfinal 5 Julle tappade tvålen SE UPP 11 - 6
18/7 17:30 7 A Åttondelsfinal 6 Svetten Rinner PP pilsnerpojkarna 7 - 5
18/7 17:30 8 A Åttondelsfinal 7 Mmm Tacos Extra Mjällby 7 - 13
18/7 17:30 9 A Åttondelsfinal 8 Kristianstad MUF Utvecklingsklassen 8 - 10
18/7 18:30 2 A Kvartsfinal 1 Bånken Utvecklingsklassen 8 - 11
18/7 18:30 3 A Kvartsfinal 2 IFK Tylö Extra Mjällby 9 - 6
18/7 18:30 5 A Kvartsfinal 3 Bana 3 Svetten Rinner 7 - 11
18/7 18:30 6 A Kvartsfinal 4 Los Pollos Hermanos Julle tappade tvålen 9 - 7
18/7 19:30 2 A Semifinal 1 Utvecklingsklassen Los Pollos Hermanos 11 - 5
18/7 19:30 3 A Semifinal 2 IFK Tylö Svetten Rinner 8 - 6
18/7 20:30 2 A Final Utvecklingsklassen IFK Tylö 11 - 9

Klasser

Tidigare resultat