QR

Dala-dyngarna Motionsklass Herrar

Se aktuell tabell, statistik

Grupp 11 grundspel

Tid Bana Lag Lag Resultat
18/7 09:45 2 Motståndarlaget Dala-dyngarna 6 - 7
18/7 10:15 11 Kasta GRIS Dala-dyngarna 4 - 6
18/7 13:15 10 SE UPP Dala-dyngarna 13 - 7
18/7 14:30 10 Dala-dyngarna Balkan Boys 2 - 6

B-Slutspel Visa hela klassens slutspel »

Tid Bana Match Lag Lag Resultat
18/7 16:00 2 B 16delsfinal 1 Böffes. Sr BK ORE 5 - 12
18/7 16:00 3 B 16delsfinal 2 Kiel u20 elite Sandpapper 1 3 - 8
18/7 16:00 4 B 16delsfinal 3 # lycktstolpe Svärmorsdrömmarna 9 - 8
18/7 16:00 5 B 16delsfinal 4 #SödraSkånesStolthet Ha d' gött 4 - 9
18/7 16:00 6 B 16delsfinal 5 Ciderbyxan Malmö Söderbröder IF 10 - 4
18/7 16:00 7 B 16delsfinal 6 Södra Kurvan Unicornpågarna 0 - 5
18/7 16:00 8 B 16delsfinal 7 IFK Daddys Sofias duvor 10 - 11
18/7 16:00 9 B 16delsfinal 8 Hemmalaget Släkten är värst 7 - 6
18/7 16:00 10 B 16delsfinal 9 ITG Kristianstad Sandpapper 9 - 4
18/7 16:00 11 B 16delsfinal 10 Flying SiGis Flensburg På Lacken 11 - 6
18/7 16:00 12 B 16delsfinal 11 TIF... Kasta GRIS 12 - 2
18/7 16:00 13 B 16delsfinal 12 Rackarrökarna Dala-dyngarna 11 - 2
18/7 16:15 10 B 16delsfinal 13 Brandkårens IF Hot shots 14 - 2
18/7 16:15 11 B 16delsfinal 14 Banana found guilty Älmhult Oldboys 5 - 3
18/7 16:15 12 B 16delsfinal 15 Hjältarna från Prag ATA TIMBER 12 - 6
18/7 16:15 13 B 16delsfinal 16 Lallare Kapellgatans 11 - 5
18/7 17:15 2 B Åttondelsfinal 1 BK ORE Lallare 13 - 8
18/7 17:15 3 B Åttondelsfinal 2 Sandpapper 1 Hjältarna från Prag 8 - 10
18/7 17:15 4 B Åttondelsfinal 3 # lycktstolpe Banana found guilty 7 - 6
18/7 17:15 5 B Åttondelsfinal 4 Ha d' gött Brandkårens IF 11 - 10
18/7 17:15 6 B Åttondelsfinal 5 Ciderbyxan Malmö Rackarrökarna 7 - 10
18/7 17:15 7 B Åttondelsfinal 6 Unicornpågarna TIF... 8 - 10
18/7 17:15 8 B Åttondelsfinal 7 Sofias duvor Flying SiGis Flensburg 8 - 13
18/7 17:15 9 B Åttondelsfinal 8 Hemmalaget ITG Kristianstad 10 - 9
18/7 18:30 7 B Kvartsfinal 1 BK ORE Hemmalaget 7 - 10
18/7 18:30 8 B Kvartsfinal 2 Hjältarna från Prag Flying SiGis Flensburg 9 - 12
18/7 18:30 10 B Kvartsfinal 3 # lycktstolpe TIF... 11 - 8
18/7 18:30 11 B Kvartsfinal 4 Ha d' gött Rackarrökarna 8 - 10
18/7 19:30 5 B Semifinal 1 Hemmalaget Rackarrökarna 4 - 11
18/7 19:30 6 B Semifinal 2 Flying SiGis Flensburg # lycktstolpe 12 - 5
18/7 20:15 3 B Final Rackarrökarna Flying SiGis Flensburg 11 - 12

Klasser

Tidigare resultat