QR

Enköpings HF Pojkar 98-99 A

Se aktuell tabell, statistik

Grupp 6 grundspel

Tid Bana Lag Lag Resultat
15/7 11:00 19 Enköpings HF H43 Lund 2 16 - 11
15/7 13:15 11 IFK Kristianstad 1 Enköpings HF 9 - 10
15/7 15:15 16 Enköpings HF Karlskrona Handboll 1 9 - 10
15/7 16:45 12 Lugi HF Lund 3 Enköpings HF 10 - 12
15/7 19:30 9 Enköpings HF Spånga HK Stockholm 1 11 - 8
16/7 10:30 3 Vadstena HF 1 Enköpings HF 6 - 11
16/7 12:15 8 Enköpings HF Växjö HF 2 11 - 11
16/7 14:15 1 Enköpings HF Alingsås HK 3 10 - 8
16/7 16:15 2 Borlänge HK 2 Enköpings HF 6 - 11

A-Slutspel Visa hela klassens slutspel »

Tid Bana Match Lag Lag Resultat
16/7 17:45 1 A 16delsfinal 1 HK Silwing/Troja Sthlm 1 H43 Lund 3 11 - 10
16/7 17:45 2 A 16delsfinal 2 Halmstad Handboll 2 Åhus Handboll 2 9 - 10
16/7 17:45 3 A 16delsfinal 3 Karlskrona Handboll 2 HK Silwing/Troja Sthlm 2 10 - 7
16/7 17:45 4 A 16delsfinal 4 IFK Kristianstad 1 IFK Kristianstad 5 9 - 8
16/7 17:45 5 A 16delsfinal 5 Halmstad Handboll 1 Alingsås HK 3 10 - 9
16/7 17:45 6 A 16delsfinal 6 H 65 Höör 1 IFK Tumba Sthlm 2 10 - 7
16/7 17:45 7 A 16delsfinal 7 Borlänge HK 3 H43 Lund 1 3 - 12
16/7 17:45 8 A 16delsfinal 8 Uppsala HK 1 Åhus Handboll 1 13 - 10
16/7 17:45 9 A 16delsfinal 9 Lugi HF Lund 5 Eslöv Ballers 10 - 7
16/7 17:45 10 A 16delsfinal 10 Lugi HF Lund 3 Växjö HF 3 15 - 14
16/7 17:45 11 A 16delsfinal 11 Ljunghusens HK Vinslövs HK 10 - 13
16/7 17:45 12 A 16delsfinal 12 IFK Malmö HF IFK Tumba Sthlm 1 9 - 10
16/7 17:45 13 A 16delsfinal 13 Enköpings HF HK Ankaret Bjärred 9 - 10
16/7 17:45 15 A 16delsfinal 14 H 65 Höör 3 Växjö HF 1 5 - 6
16/7 17:45 16 A 16delsfinal 15 Borlänge HK 1 Karlskrona Handboll 1 6 - 7
16/7 17:45 17 A 16delsfinal 16 IFK Kristianstad 2 Lugi HF Lund 4 12 - 13
16/7 19:00 1 A Åttondelsfinal 1 HK Silwing/Troja Sthlm 1 Åhus Handboll 2 8 - 7
16/7 19:00 2 A Åttondelsfinal 2 Karlskrona Handboll 2 IFK Kristianstad 1 8 - 7
16/7 19:00 5 A Åttondelsfinal 3 Halmstad Handboll 1 H 65 Höör 1 11 - 10
16/7 19:00 6 A Åttondelsfinal 4 H43 Lund 1 Uppsala HK 1 10 - 14
16/7 19:00 7 A Åttondelsfinal 5 Lugi HF Lund 5 Lugi HF Lund 3 9 - 7
16/7 19:00 8 A Åttondelsfinal 6 Vinslövs HK IFK Tumba Sthlm 1 12 - 11
16/7 19:00 10 A Åttondelsfinal 7 HK Ankaret Bjärred Växjö HF 1 9 - 8
16/7 19:00 11 A Åttondelsfinal 8 Karlskrona Handboll 1 Lugi HF Lund 4 8 - 9
16/7 20:00 2 A Kvartsfinal 1 HK Silwing/Troja Sthlm 1 Karlskrona Handboll 2 10 - 11
16/7 20:00 3 A Kvartsfinal 2 Halmstad Handboll 1 Uppsala HK 1 10 - 11
16/7 20:00 5 A Kvartsfinal 3 Lugi HF Lund 5 Vinslövs HK 13 - 11
16/7 20:00 6 A Kvartsfinal 4 HK Ankaret Bjärred Lugi HF Lund 4 11 - 9
16/7 21:00 1 A Semifinal 1 Karlskrona Handboll 2 Uppsala HK 1 8 - 13
16/7 21:15 1 A Semifinal 2 Lugi HF Lund 5 HK Ankaret Bjärred 15 - 9
16/7 22:15 1 A Final Uppsala HK 1 Lugi HF Lund 5 11 - 8

Klasser

Tidigare resultat